icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Traktoriaus lizingas

Užsiimate žemės ūkiu ir ieškote darbui skirtos technikos? Jeigu naudoto traktoriaus lizingas Jums neskamba kaip terminas iš kito pasaulio, mes Jums turime puikų pasiūlymą! Perkant žemės ūkio techniką, traktoriaus lizingas – vos su 4,9 proc. metinėmis palūkanomis. Traktoriaus lizingas leis Jums susimažinti finansinę naštą, ją išskaidant dalimis ir grąžinant per Jums patogų laikotarpį iki šešerių metų.

Jeigu Jus domina Inbank | Mokilizingo naudoto traktoriaus lizingas, jo lengviausia teirautis internetu užpildžius trumpą ir paprastą paraiškos formą. Atsakymo sulauksite vos per kelias minutes, o sudarius sutartį, pinigai jus pasieks per 30 minučių. 

Norėdami asmeninio kontakto, dėl lizingo galite kreiptis ir telefonu. Mūsų konsultantas atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės išsirinkti labiausiai Jums tinkantį pasiūlymą. Galiausiai, dėl lizingo galite kreiptis atvykę į mūsų atstovybę Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E), arba pasiteirauti apie galimybę įsigyti žemės ūkio techniką lizingu tiesiogiai iš pardavėjo.

Žemės ūkio technika gali pareikalauti nemažai lėšų. Dėl to, norėdami padengti didžiąją dalį išlaidų ir technika pradėti naudotis iš karto, rinkitės lizingą su Inbank | Mokilizingu. Mes finansuojame pirkinius iki 15 000 eurų su galimybe grąžinti finansuojamą sumą dalimis per 6-72 mėnesius. 

Pavyzdžiui, skolinantis 3600 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.60 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.34 %, BVKKMN – 14.24 %, bendra mokėtina suma – 4884.90 €, mėnesio įmoka – 85.70 €. Tikslesnes lizingo sąlygas sužinokite išbandę mūsų lizingo skaičiuoklę arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu. 

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų dėl žemės ūkio technikos lizingo? Mes pasiruošę suteikti pagalbą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus! Su mumis galite susisiekti telefonu +370 700 55 888, el. paštu, arba atvykus į mūsų atstovybę Vilniuje arba Kaune.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.