icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Paskola

Kad ir kaip gerai planuotumėte savo finansus, kartais kiekvienam pasitaiko nenumatytų išlaidų. Tegul netikėtumai neišmuša iš vėžių – INBANK | MOKILIZINGO paskola sukurta tam, kad jums padėtų. Išsirinkite labiausiai tinkantį paskolos tipą.


Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.

Sekite mus:

Vartojimo paskola

Svarbių pirkinių sąrašas ilgas, pasiteisinimų – dar ilgesnis? Vartojimo paskola padės įsigyti tai, ko reikia.

Protingos palūkanos tik nuo 6,9 %
Suma nuo 300 iki 15 000 Eur
6 – 84 mėn. laikotarpiui
Paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Paskola automobiliui

Jei kaskart iš taško A į tašką B vykstate sukandę dantis, galbūt būtų protinga atsinaujinti automobilį? Pasinaudokite INBANK | MOKILIZINGO paskola automobiliui ypač geromis sąlygomis. Nepamirškite įvertinti visų būsimų išlaidų, įskaitant automobilio remontą, draudimą ir sezoninį padangų keitimą.

Palūkanos tik nuo 5,9 %
Suma nuo 1500 iki 20 000 Eur
6 – 96 mėn. laikotarpiui
Nereikia pradinio įnašo ir Kasko draudimo
Paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Paskola būsto remontui

Norite atnaujinti namus, tačiau finansinės galimybės leidžia pasirūpinti tik vienu kambariu? Susikurti gražius namus jums padės Inbank | Mokilizingo paskola būsto atnaujinimui. Darbus galėsite pradėti neatidėliodami, o sumą išsimokėti dalimis.

Palūkanos nuo 5,9 %
Suma nuo 1500 iki 20 000 Eur
9 – 84 mėn. laikotarpiui
Paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Plačiau apie mokilizingas.lt

INBANK | MOKILIZINGAS – lizingas, gimęs iš naujo. Siūlome visą spektrą paslaugų: ar ieškotumėte pirkimo išsimokėtinai (lizingo) ypač geromis sąlygomis, ar domina vartojimo paskola su itin mažomis palūkanomis, rasime sprendimą, geriausiai tinkantį būtent jums. 

Šiuo metu turime per 2 000 partnerių ir daugiau kaip 850 000 klientų. Drauge siekiame bendrų tikslų ir galime džiaugtis puikiais veiklos rezultatais. Jau daugybę metų dirbame tam, kad kiekvienam klientui suteiktume patirtį, kurią jie norėtų kartoti.

INBANK | MOKILIZINGAS atskubės į pagalbą daugybėje situacijų. Norite greičiau įgyvendinti tikslus, kurių seniai siekėte? Vartojimo paskola internetu itin geromis sąlygomis – kaip tik jums. 

Pavyzdžiui, skolinantis 1700 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 8.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 2.90 %, mėnesio adminstracinis mokestis - 0.32 %, BVKKMN – 17.73 %, bendra mokėtina suma – 2460.69 €, mėnesio įmoka – 43.17 €.

O galbūt domina naujas automobilis? Važinėkite išsimokėtinai nusipirkę automobilį su mūsų auto lizingu! 

Pavyzdžiui, skolinantis 3600 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 7.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 2.70 %, mėnesio adminstracinis mokestis - 0.25 %, BVKKMN – 15.02 %, bendra mokėtina suma – 4957.86 €, mėnesio įmoka – 86.98 €.

Ieškote paskolos atsinaujinti būstą? Būsto remontui skirtos paskolos internetu greitai leis atsinaujinti savo namus. 

Pavyzdžiui, skolinantis 5200 €, kai sutartis sudaroma 63 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 2.70 %, mėnesio adminstracinis mokestis - 0.25 %, BVKKMN – 12.71 %, bendra mokėtina suma – 7040.88 €, mėnesio įmoka – 111.76 €.

Norėdami sužinoti orientacinį įmokų dydį, pasinaudokite skaičiuokle. Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos, atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą, taip pat pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną. Gali varijuoti metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis. Galima paskolos minimali BVKKMN – 14,13%, maksimali BVKKMN – 36,93%.

Atsakingai įvertinote savo finansines galimybes ir priėmėte sprendimą? Vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų gauti reikiamą sumą yra užpildyti paskolos internetu paraišką. Atsakymo iš INBANK | MOKILIZINGO sulauksite vos per kelias minutes. Paraiškas dėl paskolos internetu priimame visą parą, o sutartį spėjus sudaryti iki 20 val., pinigai jus pasieks per 30 min. Neturite po ranka kompiuterio? Ne bėda: paskolą taip pat gausite užėję į artimiausią PAYPOST ar Lietuvos pašto skyrių visoje Lietuvoje arba paskambinę mums telefonu +370 700 700 80 !
Susisiekite su mumis jau dabar: padėsime jums išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkančią paslaugą ir protingiausią finansavimo pasiūlymą – ar tai būtų paskola, ar lizingas internetu, ar mokėjimo kortelė, kuri supaprastina naudojimąsi lizingo paslaugomis.