icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Naudoto automobilio lizingas

Įprasta situacija: ketinate atnaujinti savo ar šeimos transporto priemonę, išsirinkote patinkantį naudotą automobilį, tačiau neturite sukaupę visos reikiamos sumos (arba tiesiog nenorite mokėti jos visos iš karto). Kaip elgtis?

Viena iš populiarių galimybių yra naudoto automobilio lizingas. Tai išties patogu: dėvėto automobilio lizingas klientui suteikia teisę suderintomis sąlygomis valdyti ir naudoti įsigytą automobilį. Perkant transporto priemonę išsimokėtinai, jums nereikės kaupti visos sumos, kad pradėtumėte naudotis automobiliu – tą galėsite daryti iškart, o sumą išmokėti dalimis per sutartą laikotarpį.

Inbank | Mokilizinge siūlomas lizingo sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 60 mėnesių. Finansuojama iki 10 000 Eur suma. Kiekvieną atvejį vertiname individualiai, tačiau nei pradinis įnašas, nei KASKO draudimas nėra privalomi. Perkant naudotą automobilį lizingu, svarbu turėti omenyje ne tik paties automobilio kainą, bet ir įvertinti papildomas išlaidas, kurių tikrai nepavyks išvengti: tai draudimas, remontas, sezoninis padangų keitimas ir t.t.

Naudotas automobilis išsimokėtinai, įvertinus savo poreikius ir finansines galimybes, gali būti vienas protingiausių jūsų sprendimų. Jei domina naudoto automobilio salonuose lizingas, svarbu apsvarstyti tokius veiksnius kaip lizingo laikotarpis, pradinis įnašas bei palūkanos, likutinė vertė (didesnis paskutinis mokėjimas, mažinantis periodinių įmokų dydį). Visada skatiname skolintis atsakingai ir apgalvotai. Prieš priimdami sprendimą, būtinai išmėginkite mūsų skaičiuoklę – ji yra naudingas pagalbininkė, norint preliminariai įvertinti savo finansines galimybes ir pasirinkti tinkamą finansavimo būdą.

Inbank | Mokilizinge finansavimo paslaugas stengiamės nuolat paprastinti – taupydami jūsų laiką, neskatiname laukti eilėse, jums taip pat nereikės pateikti daugybės dokumentų. Paraišką greitai ir paprastai galite užpildyti internetu. Siekiame, kad įmokų mokėjimas nekeltų galvos skausmo: galėsite tai daryti vienu iš trijų būdų (pasirinkę jums patogiausią): prisijungiant prie Inbank | Mokilizingo savitarnos, atliekant banko pavedimą arba sumokant grynuosius pinigus artimiausiame fiziniame punkte.

Kyla klausimų? Pasitarkime. Mūsų klientų aptarnavimo specialistai mielai jus pakonsultuos ir padės priimti sprendimą, tinkamą jūsų individualiam atvejui. Susisiekite el. paštu info@mokilizingas.lt, skambinkite telefonu +370 700 55 888 arba užeikite į bet kurį PayPost skyrių (juos rasite visoje Lietuvoje).
Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.