icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Saugus kreditas

Gaukite paskolą neišėję iš namų – Inbank | Mokilizingo patogi paskola pasiekiama vos keliais mygtukų paspaudimais internetu. Nusipirkite seniai išsvajotą naują kompiuterį, ar išsiruoškite į užsitarnautas atostogas be papildomų rūpesčių. Mūsų siūlomas saugus kreditas su vos nuo 5,9 proc. palūkanomis leis Jums nusipirkti išsimokėtinai tai, apie ką jau seniai svajojote.

Užpildžius trumpą paraišką kreditui internetu, atsakymą dėl paskolos gausite vos per kelias minutes. Paraišką užpildyti galite bet kuriuo paros metu, o sudarius sutartį, patogi paskola Jus pasieks per 30 minučių!

Jums panorėjus, kreditą galite gauti ir telefonu. Susisiekite su mūsų konsultantu ir jis padės pasirinkti jums labiausiai tinkantį pasiūlymą. Saugus kreditas gali būti išduotas ir mūsų atstovybėse Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E), arba užsukus į arčiausiai Jūsų esantį „PayPost“ skyrių.

Skolinkitės nuo 300 iki 15 000 eurų su itin mažomis palūkanomis nuo 5,9 proc. ir grąžinkite paskolą Jums patogiu terminu iki šešerių metų. Norite paskolos grynaisiais pinigais? Gaukite iki 3 000 eurų kreditą grynaisiais su grąžinimo laikotarpiu iki 36 mėnesių. Tam tereikia susisiekti su mumis telefonu arba atvykti į mūsų atstovybę. Paskolai gauti reikės jūsų asmenybę patvirtinančio dokumento (LR pasas, tapatybės kortelė arba leidimas gyventi Lietuvoje).

Pavyzdžiui, skolinantis 1700 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.90 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.38 %, BVKKMN – 16.31 %, bendra mokėtina suma – 2397.42 €, mėnesio įmoka – 42.06 €. Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas sužinosite pasinaudoję mūsų paskolos skaičiuokle, arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų? Paskambinkite mums telefonu +370 700 55 888, rašykite el. paštu arba atvykite gyvai konsultacijai į mūsų atstovybes Vilniuje ir Kaune.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.