icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Telefono lizingas

Svajojate apie naujausią „Samsung“ ar „iPhone“ flagmaną? O gal tiesiog atėjo laikas atsinaujinti savo telefoną? Nelaukite gimtadienio ir pradėkite naujuoju telefonu naudotis jau dabar. Telefono lizingas internetu leis Jums džiaugtis savo pirkiniu jau po 30 minučių nuo paraiškos užpildymo!

Užpildykite trumpą paraišką kreditui internetu ir gaukite atsakymą dėl paskolos vos per kelias minutes! Paraišką pildyti galite visą parą, o tai padarius, telefono lizingas Jus pasieks per pusvalandį. Be galimybės paskolą gauti internetu, tai galite padaryti paskambinę mums telefonu, atvykę į mūsų atstovybę Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E), arba užsukę į artimiausią „PayPost“ skyrių.

Telefonas išsimokėtinai grynaisiais pinigais? Įmanoma ir taip! Susisiekę su mumis telefonu arba atvykę į mūsų atstovybę galėsite gauti iki 3 000 eurų kreditą su grąžinimo terminu iki 36 mėnesių. Su savimi nepamirškite turėti savo tapatybę patvirtinantį dokumentą (LR pasą, tapatybės kortelę, arba leidimą gyventi Lietuvoje).

Skolinkitės tiek, kiek Jums reikia su metinėmis palūkanomis nuo vos 5,9 proc. Paskolą grąžinti galėsite tiek per tris mėnesius, tiek per šešerius metus, todėl išsirinkti Jums labiausiai tinkantį variantą sunku nebus. 

Pavyzdžiui, skolinantis 1700 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.90 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.38 %, BVKKMN – 16.31 %, bendra mokėtina suma – 2397.42 €, mėnesio įmoka – 42.06 €. Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas sužinosite pasinaudoję mūsų paskolos skaičiuokle arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų dėl telefono lizingo? Mes pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus! Su mumis susisiekti galite paskambinę telefonu +370 700 55 888, el. paštu, arba atvykus gyvai konsultacijai į mūsų atstovybes Vilniuje ir Kaune.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.