icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Apie mus

Prieš trejus metus ,,Inbank‘‘ sėkmingai įsigijo ,,Mokilizingą''. Tuomet buvo priimtas sprendimas konsoliduoti savo prekės ženklą vienu pavadinimu – ,,Inbank''.

,,Mokilizingas'' Lietuvos rinkoje veikė jau daugiau nei 20 metų. Per šiuos metus mes įgijome daugybės klientų pasitikėjimą ir tą patirtį nešamės ir ją naudojame savo kasdieniame darbe teikdami finansavimo sprendimus rinkoje. Tikime, kad veikimas su vienu prekės ženklu leis mums geriau aptarnauti jus ir vykdyti mūsų misiją – teikti prieinamas, sąžiningas ir inovatyvias finansines paslaugas.

Visi mūsų produktai ir paslaugos bus siūlomi su ,,Inbank'' prekės ženklu. Užtikriname, kad šis pakeitimas neturės įtakos paslaugų kokybei, kurios tikėjotės iš mūsų, ir toliau teiksime jums tokį patį dėmesį ir palaikymą, kokį gavote anksčiau. Buvimas tarptautinės įmonės dalimi mums suteikia galimybę jums teikti inotyviausius sprendimus rinkoje.


Vaidotas Rimeikis

Filialo vadovas

„Kai jauti, kad kažkas tave stabdo, pagalvok, ar tai ne tu pats.“

Komandoje save sulyginčiau su kompozitoriumi. Kasdien darbo metu dėlioju daugybę dalykų taip, kad gimtų melodija, maloni ir ją grojantiems, ir tiems, kas jos klausosi. Ir nors susiduriu su įvairiais iššūkiais, sudėtingose situacijose prisimenu kadaise gautą gerą patarimą – rasti sau tinkamą būdą „pasikrauti“. Ir čia tokių progų apstu – su visa komanda nuolat aktyviai leidžiame laisvalaikį, kad kaip reikiant „pasikrautume“. 

Mūsų požiūris iš esmės atsispindi INBANK | MOKILIZINGO vertybėse, o kai jos sutampa su asmeninėmis, kasdien džiugiai kimbi į darbus. 

Mūsų vertybės ir istorija

AKTYVUMAS

Nuolat judėti, veržtis į priekį, ieškoti naujų galimybių – tai mūsų veiklos pagrindas. Esame orientuoti į rezultatą, vertiname atkaklumą ir kiekvieną klaidą priimame kaip pamoką.

IŠMANUMAS

Viena didžiausių mūsų vertybių – aštrus, smalsus protas, nebijantis mesti iššūkio sau ir supančiai aplinkai. Iš savęs reikalaujame profesionalaus požiūrio, dėmesio detalėms bei praktinių sprendimų.

ATVIRUMAS

Esame profesionalai, kuriems svarbus kiekvienas komandos narys. Skatiname nuomonių įvairovę, argumentuotas diskusijas ir bendradarbiavimą – tai leidžia siekti aukščiausios kokybės rezultatų.

Istorija

2018 m. Gegužės mėn.

Estijos bankas „Inbank” įsigijo MOKILIZINGĄ.

2016 m. Lapkričio mėn.

Pristatyta MOKILIZINGO kortelė.

2015 m. Liepos mėn.

Atidarėme savo filialą Latvijoje.

2015 m. Liepos 15 d.

Sudaryta dumilijoninė MOKILIZINGO sutartis.

2013 m. Lapkričio 8 d.

„Snoro lizingas“ tampa MOKILIZINGU.  Įmonės akcijas įsigyja Estijos bankas LHV ir investicinė bendrovė „Zabolis Partners“.

2013 m. Balandžio mėn.

Lizingo sutartis galima sudaryti ir internetinėse partnerių parduotuvėse.

2013 m. Vasario mėn.

Pasiūlėme galimybę lizingo sutartis sudaryti dviese – kartu su šeimos nariu ar partneriu ir taip pirkti lizingu geresnėmis sąlygomis.

2010 m.

Paskolos sutartis galima sudaryti jau ir internetu bei telefonu. Sukurta internetinė Savitarna, kur klientai mato informaciją apie savo sutartis bei gali pasiimti naują paskolą.

2009 m.

Pradėjome siūlyti paskolas. Per pirmuosius metus jas pasiima virš 12 000 žmonių.

1999 m.

Pradeda veikti tuometinis „Snoro lizingas“. Jis vienas pirmųjų Lietuvoje pasiūlo vartotojiško lizingo paslaugą.

MUS RASITE

Kareivių g. 11B, 09109, Vilnius
Kauno regiono atstovybė

Pramonės pr. 4E, 51329, Kaunas.


Dėmesio! Kaune laikinai klientai aptarnaujami tik internetu.


aurimas.stankunas@inbank.lt

Klaipėdos regiono atstovybė

Naujojo Sodo g. 1 A (“K centras”), 92118, Klaipėda, 18 aukštas.


mantas.auryla@inbank.lt

Panevėžio ir Šiaulių regionas

Dvaro g. 123a, 76207, Šiauliai.


andrius.klimasauskas@inbank.lt