icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams
Pasirinkite paskolos sumą:
1500 20000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 96 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.

Sekite mus:

Paskola automobiliui

Mašina tokia sena, kad kiekviena kelionė yra ekstremali? Dabar automobilio paskolai – ypač geros sąlygos.
Palūkanos tik nuo 5,9 %
Suma nuo 1500 iki 20 000 Eur
6 – 96 mėn. laikotarpiui
Nereikia pradinio įnašo ir Kasko draudimo
Paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Sąlygos

Pavyzdžiui, skolinantis 3600 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 2.90 %, mėnesio adminstracinis mokestis - 0.41 %, BVKKMN – 17.57 %, bendra mokėtina suma – 5195.55 €, mėnesio įmoka – 91.15 €.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

PLAČIAU APIE PASKOLĄ AUTOMOBILIUI

Vis pagalvojate apie naują automobilį, tačiau, įvertinę savo finansines galimybes, suprantate, jog susitaupyti reikiamą sumą užtruks ilgiau nei šiuo metu galite laukti? Šioje situacijoje jums gali pasitarnauti mūsų siūlomas auto lizingas. Nedvejokite ir kreipkitės į mūsų specialistus – automobilis lizingu gali tapti vienu protingiausių jūsų pasirinkimų.

Norime, kad autolizingas klientams būtų kuo paprasčiau suprantamas, todėl tiems, kuriuos domina automobilių lizingas,mūsų svetainėje integruota automobilio lizingo skaičiuokle leis pasirinkti norimą paskolos sumą ir numatomas palūkanas. Pasinaudoję skaičiuokle sužinosite preliminarias įmokas, kurias turėtumėte mokėti, jeigu nuspręstumėte naudotis automobilių lizingo paslauga. Žinoma, automobilio pirkimas lizingu yra svarbus sprendimas: jį priimdami nepamirškite įvertinti visų būsimų išlaidų, įskaitant automobilio remontą, draudimą ir sezoninį padangų keitimą.

Lizingas automobiliui leis jūsų apgalvotus tikslus įgyvendinti greičiau ir paprasčiau. Įvertinkite savo galimybes ir drauge su mūsų specialistais priimkite protingiausią sprendimą. Galiausiai, pasiruoškite nuotykiams – ar tai būtų išvyka į pajūrį, ar kelionė į sodybą!

Siekiame vartotojams pateikti protingiausias finansavimo sąlygas, atsižvelgdami į jų mėnesines pajamas. Žinoma, kai ieškomas geriausiai kliento poreikius atitinkantis pasiūlymas, mažiausios palūkanos visada vaidina svarbų vaidmenį, tačiau reikia nepamiršti įsivertinti ir kitų papildomų galimų mokesčių.

Ypač patogu tai, kad lizingas automobiliui prieinamas kiekvienam: nereikia nei pradinio įnašo, nei KASKO draudimo.

Pateikiame pasiūlymus tik atidžiai išanalizavę savo klientų poreikius, kad vartojimo kreditas netaptų papildomu rūpesčiu. Kuo Inbank | Mokilizingo vartojimo kreditai išsiskiria iš kitų?

 • Palūkanos tik nuo 5,9 %;
 • Galima paskolos suma nuo 1500 iki 20 000 Eur;
 • Galimas paskolos laikotarpis nuo 6–96 mėn. laikotarpiui;
 • Paskolos išduodamos ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis). Susisiekite su mumis internetu, telefonu ar apsilankykite fiziniuose INBANK | MOKILIZINGAS aptarnavimo padaliniuose – rasime protingiausią sprendimą, kuris labiausiai atitiks jūsų poreikius ir galimybės.

 

KITOS PASLAUGOS

Vartojimo paskola
Svarbių pirkinių sąrašas ilgas, pasiteisinimų – dar ilgesnis? Vartojimo paskola padės įsigyti tai, ko reikia.
Paskola būsto remontui
Norite atnaujinti namus, tačiau finansinės galimybės leidžia pasirūpinti tik vienu kambariu?
Ypatingai geros sąlygos
Plačiau

Taip pat galite gauti paskolą

Lietuvos paštas

Mūsų paskolą taip pat gausite užėję į artimiausią Lietuvos pašto skyrių visoje Lietuvoje.

Telefonu

O jei nenorite niekur eiti ar po ranka neturite kompiuterio – skambinkite mums telefonu +370 700 55 888!

Arba įveskite savo telefono numerį Laukas privalomas
Tavo vardas Laukas privalomas

Ačiū

Jūsų pranešimas išsiųstas

Klaida

Atsiprašome, šiuo metu turime nesklandumų. Bandykite vėliau dar kartą...

Pagalba

Kaip gauti paskolą?

Patogiausias ir greičiausias būdas sudaryti paskolos sutartį – prisijungti prie savitarnos svetainės, paspaudus ikoną dešiniajame ekrano kampe. Prisijungę ir atlikę vertinimą galėsite matyti siūlomus finansavimo variantus, pasirinkti norimą finansavimo sumą bei pasirašyti sutartį.

Sutartį taip pat sudarysite užsukę į „PayPost” skyrių arba Inbank | Mokilizingo atstovybėse: Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E).


Kaip atsiskaityti anksčiau?

Jei norite atsiskaityti anksčiau sumokėdami visą sumą – greičiausiai tai padarysite susisiekę su mumis tel. + 370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt ir nurodę sutarties numerį bei ją sudariusio asmens vardą ir pavardę.

Kodėl negaliu gauti paskolos?

Klientų mokumą automatiškai įvertiname savo sistemoje, todėl priežastys, kodėl negavote paskolos, gali būti įvairios: nepakankamos pajamos, per dideli namų ūkio finansiniai įsipareigojimai, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga kredito istorija ar kt.

Nakties metu, t.y. 22.00-07.00 val. gauti paskolos negalite dėl LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimo, įsigaliojusio 2016 m. vasario 1 d. ir nurodančio, kad nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys. Todėl šiomis valandomis Savitarnoje negalima pasirašinėti paskolos sutarčių.

Kaip sumokėti įmokas?
 1. SAVITARNOJE

  Prisijungus prie savitarnos.

 2. PAVEDIMU

  Gavėjas: AS Inbank filialas
  Gavėjo kodas: 305340173
  Gavėjo banko pavadinimas ir sąskaita (pasirinkite vieną iš nurodytų):
  1. Swedbank GW operacijos (LT507300010136846368)
  2. Swedbank sąskaitą (LT607300010073616156)
  3. SEB (LT237044060006153170)
  4. SEB (LT367044060006168068)
  5. Luminor (LT644010042401119285)

  Mokėjimo paskirtis: Jei sutartis sudaryta Jūsų vardu - Inbank | Mokilizingo sutarties numeris. Jei sutartis sudaryta kito asmens vardu - Inbank | Mokilizingo sutarties numeris, asmens vardas, pavardė bei asmens kodas.

 3. GRYNAISIAIS PINIGAIS

  Visose „Maxima“ kasose;
  „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse;
  Lietuvos pašte bei Paypost skyriuose;
  Spaudos kioskuose (UAB „Vaskota“);
  „Perlas“ terminaluose;
  SWEDBANK, SEB, DNB bankų skyriuose.

  Nepamirškite su savimi turėti sutarties lapo su brūkšniniu kodu.