icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Greita paskola

Ieškote greitos paskolos? Nesvarbu, ar prireikė naujo dviračio, ar kompiuterio, ar išskirtinės dovanos savo mylimiausiems, mes visada pasiruošę padėti! Su Inbank | Mokilizingo greita paskola, pinigus gausite vos per pusvalandį, o grąžinimo terminą iki šešerių metų pasirinksite patys.

Jeigu vertinate savo laiką ir nuolat ieškote efektyvių sprendimų, negaiškite laiko ir užpildykite paskolos paraišką internetu. Greitosios paskolos paraišką užpildyti internetu galite bet kuriuo jums patogiu paros metu neišėję iš savo namų, o atsakymą gausite vos per kelias minutes.

Turite klausimų dėl paskolos? Mes pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus bei suteikti visokeriopą pagalbą. Susisiekite ir gyvai pasikonsultuokite su mūsų vadybininku, atvykite į Inbank | Mokilizingas atstovybę Vilniuje (Kareivių g. 11B) arba Kaune (Pramonės pr. 4E), arba užsukite į artimiausią „PayPost“ skyrių.

Norite gauti greitą paskolą grynaisiais pinigais? Ne problema – paskambinę mums telefonu arba apsilankę mūsų atstovybėje gaukite iki 3 000 Eur su grąžinimo laikotarpiu iki 36 mėnesių. Paskolai gauti reikės jūsų asmenybę patvirtinančio dokumento (LR pasas, tapatybės kortelė, arba leidimas nuolat gyventi Lietuvoje). 

Skolinkitės tiek, kiek reikia jums. Rinkitės paskolos dydį priklausomai nuo jūsų asmeninių poreikių nuo 300 iki 15 000 Eur, o grąžinti kreditą galėsite tiek per 3 mėnesius, tiek per 6 metus. Inbank | Mokilizingo greita pigi paskola leis jums nesijaudinti dėl didelių palūkanų. Mūsų kreditų palūkanos prasideda tik nuo 2% ir priklauso nuo jūsų asmeninių skolinimosi galimybių. 

Pavyzdžiui, jeigu nutariate pasiskolinti 1600 €, kai sutartis sudaroma 36 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5,90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3,9 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,68 %, BVKKMN – 24,71 %, bendra mokėtina suma – 2208,96 €, mėnesio įmoka – 61,36 €. Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas galite sužinoti pasinaudodami mūsų paskolos skaičiuokle, arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).


Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.