icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Paskola automobiliui

Atėjo metas senąjį automobilį išleisti užtarnauto poilsio? Nusipelnėte didesnio komforto kasdienėse ir ilgesnėse kelionėse? Inbank | Mokilizingo paskola automobiliui leis jums įsigyti naują (ar naudotą) transporto priemonę neišleidžiant visų sutaupytų pinigų ir nelaukiant metų metus. Kai kalbama apie paskolą automobiliui, mažiausios palūkanos dažnai yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis finansuojančią įmonę – todėl Inbank | Mokilizingo siūlo ypač patrauklias sąlygas ir palūkanas, prasidedančias vos nuo 4,9 %. Skoliname nuo 6 iki 72 mėn. laikotarpiui, maksimali skolinimo suma siekia 15 000 Eur.

Paskola automobiliui įsigyti gali būti paimta nemokant pradinės įmokos, KASKO draudimas taip pat nėra privalomas. Imant paskolą automobiliui pirkti, nereikalaujame jūsų įkeisti ar užstatyti savo turtą – tačiau jei norite gauti geresnes sąlygas ir dar mažesnes palūkanas, visada galite rinktis šią opciją. 

Paskolą už automobilį grąžinsite periodiškai, kas mėnesį mokėdami numatyto dydžio mėnesio įmokas. Skaičiuodami paskolos automobiliui dydį, nepamirškite įvertinti ir papildomų išlaidų, tokių kaip automobilio remontas, draudimas ir sezoninis padangų keitimas ir t.t.

Norint paimti paskolą automobiliui, skaičiuoklė pravers kaip orientacinio pobūdžio įrankis, padedantis įvertinti finansines galimybes ir pateikiantis preliminarias būsimas įmokas. Svarbu turėti omenyje: imant paskolą automobiliui, palūkanos ir kitos įmokos gali skirtis nuo skaičiuoklėje pateiktų skaičių. Konkretų pasiūlymą pateiksime atsižvelgę į individualią jūsų situaciją.

Vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų greitai gauti pigiausią paskolą automobiliui yra paraiškos pildymas internetu. Įvertinę paraišką, pateiksime asmeninį paskolos pasiūlymą per kelias minutes, o pinigai bus pervedami į nurodytą banko sąskaitą ir pasieks jus per pusvalandį.

Reikia papildomos informacijos renkantis geriausią paskolą automobiliui? Praverstų profesionalo konsultacija apie tai, kuo banko paskolą automobiliui pranoksta Inbank | Mokilizingo paslaugos? Nesate tikri, kas geriausiai tiktų konkrečiai jums? Susisiekite su Inbank | Mokilizingo specialistais, kurie mielai suteiks visą dominančią informaciją ir priimti sprendimą. Rašykite mums el. paštu info@mokilizingas.lt, skambinkite telefonu +370 700 55888 arba atvykite į bet kurį PAYPOST skyrių (juos rasite visoje Lietuvoje). Vykdami į skyrių, nepamirškite su savimi pasiimti tapatybę patvirtinančio dokumento.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.