icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Motociklo lizingas

Vėjo kedenami plaukai, kelias ir plieninis žirgas – skamba kaip jūsų svajonė, kuriai vis pristinga lėšų? SU Inbank | Mokilizingo paskola, motociklą galite įsigyti išsimokėtinai ir džiaugtis kelionėmis jau nuo šiandien, o pasiskolintą pinigų sumą grąžinsite dalimis per sutartą laikotarpį.

Vėjo kedenami plaukai, kelias ir plieninis žirgas – skamba kaip jūsų svajonė, kuriai vis pristinga lėšų? SU Inbank | Mokilizingo paskola, motociklą galite įsigyti išsimokėtinai ir džiaugtis kelionėmis jau nuo šiandien, o pasiskolintą pinigų sumą grąžinsite dalimis per sutartą laikotarpį.

Inbank | Mokilizingo Motociklo lizingas prisitaiko prie jūsų poreikių. Sudarykite sutartį nuo 6 iki 72 mėnesių laikotarpiui ir gaukite iki 15 000 Eur savo dviratei transporto priemonei įsigyti. 

Su Inbank | Mokilizingu galite įsigyti ne tik tokias transporto priemones kaip motociklas ar motoroleris išsimokėtinai, bet ir sveikesnę kūnui ir gamtai alternatyvą – dviratį. Dviračio lizingas niekuo nesiskiria nuo motociklo ir yra toks pat paprastas – jums nereikės praleisti popietės eilėse ar nešiotis šūsnį perteklinių dokumentų. Lizingo paraišką galite lengvai ir greitai užpildyti internetu – atsakymo sulauksite vos per kelias minutes, o sudarius sutartį, pinigai jus pasieks per 30 min.

Jeigu pageidaujate, paskolą galite gauti ir ne tik internetu, bet ir atvykę į mūsų atstovybes Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E), arba telefonu susisiekę su mūsų konsultantu +370 700 55 888.

Skolinkitės lanksčiomis sąlygomis pagal jūsų asmeninius poreikius. Pavyzdžiui, skolinantis 3600 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.60 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.34 %, BVKKMN – 14.24 %, bendra mokėtina suma – 4884.90 €, mėnesio įmoka – 85.70 €. Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas galite sužinoti pasinaudodami mūsų paskolos skaičiuokle, arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų dėl lizingo ar jo išdavimo sąlygų? Mes pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus! Skambinkite mums telefonu, rašykite el. paštu info@mokilizingas.lt, arba atvykite į mūsų atstovybes Vilniuje ir Kaune – atsakysime į jūsų klausimus ir padėsime sutvarkyti visas su lizingo gavimu susijusius dokumentus.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.