icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Naujas automobilis lizingu

Planuojate atsinaujinti savo automobilį? Naujo automobilio pirkimas lizingu leis jums nelaukti, kol sutaupysite visą reikiamą sumą ir leis jums naudotis savo naujuoju automobiliu iš karto.

Naujas automobilis lizingu turi aibę privalumų – be to, jog juo galėsite naudotis iš karto, jūs taip pat su juo ateinančią finansinę naštą susimažinsite padalinę ją dalimis. Inbank | Mokilizingas siūlo itin lanksčias lizingo grąžinimo sąlygas, tad kreditą išsimokėti galėsite tiek per 6 mėnesius, tiek per 6 metus – viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir galimybių.

Naujo automobilio lizingas lengviausiai gaunamas internetu – jums tereikia užpildyti paprastą internetinę paraiškos formą, o atsakymo sulauksite vos per kelias minutes. Norėdami pasiteirauti dėl lizingo, jūs taip pat galite susisiekti su mūsų konsultantu telefonu +370 700 55 888, arba atvykti į vieną iš mūsų atstovybių Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E).

Su Inbank | Mokilizingu kreditą gauti ne tik lengva, bet ir apsimoka. Mes siūlome lizingą iki 15 000 eurų su palūkanomis vos nuo 4,9 proc. Kredito grąžinimo terminas – 6-72 mėnesiai. Mes jums padėsime pasiimti kreditą tokiomis sąlygomis, kokios tinka jums.

Mąstote, kiek galėtų kainuoti nusipirkti automobilį lizingu? Pavyzdžiui, skolinantis 3600 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.60 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.34 %, BVKKMN – 14.24 %, bendra mokėtina suma – 4884.90 €, mėnesio įmoka – 85.70 €. Tikslesnes lizingo sąlygas galite sužinoti išbandę mūsų lizingo skaičiuoklę arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu. 

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų dėl lizingo automobiliui? Mes pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus! Susisiekite mumis telefonu, el. paštu, arba atvykite į mūsų atstovybę gyvai konsultacijai Vilniuje arba Kaune.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.