icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Pigi paskola

Ieškote pigios paskolos? Galite nebeieškoti, nes pigiausios paskolos yra pas mus! Specialiai jums – pigi paskola internetu su palūkanomis tik nuo 5,9 proc.

Nesvarbu, ar perkate kompiuterį, ruošiatės atostogoms, ar prireikė naujo automobilio, su MOKILIZINGO pigiausia paskola, jūs galėsite gauti iki 15 000 eurų savo svajonių pirkiniui vos per 30 minučių, o kreditą grąžinsite tokiu terminu, koks tinka jums. 

Pildyti paraišką internetu galite visą parą neišėję iš savo namų, o atsakymą dėl kredito gausite vos per kelias minutes. Sudarius sutartį, vartojimo kreditas jus pasieks per 30 minučių!

Pigi paskola yra įmanoma ir grynaisiais pinigais – jums tereikia susisiekti su mūsų konsultantu telefonu, atvykti į mūsų atstovybę Vilniuje (Kareivių g. 11B) arba Kaune (Pramonės pr. 4E), arba užsukti į artimiausią „PayPost“ skyrių. Pigiausias kreditas grynaisiais gali siekti iki 3 000 eurų su grąžinimo laikotarpiu iki 36 mėnesių.

Inbank | Mokilizingo pigiausi kreditai leis jums nesivaržyti renkantis geriausią prekę jūsų asmeniniams poreikiams – tik jums pigūs kreditai nuo 300 iki 15 000 eurų kainuos tik 5,9 proc. palūkanų, o grąžinti paskolą galėsite tiek per šešis mėnesius, tiek per šešerius metus. 

Pavyzdžiui, skolinantis 1700 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.90 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.38 %, BVKKMN – 16.31 %, bendra mokėtina suma – 2397.42 €, mėnesio įmoka – 42.06 €. Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas galite sužinoti pasinaudodami mūsų paskolos skaičiuokle, arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų? Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus bei suteiksime pagalbą išsirenkant geriausią sprendimą jums. Susisiekite telefonu su mūsų konsultantu, arba atvykite mūsų atstovybę Vilniuje arba Kaune.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.