icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Sandoriai be užstato

Jūsų planuose – stambus pirkinys? Jei nenorite mokėti visos sumos iškart, verta apsvarstyti galimybę jį įsigyti lizingo būdu. Lizingas, arba išperkamoji nuoma, suteikia jums teisę gauti prekę iškart ir ja naudotis net tada, kai už ją nėra visiškai atsiskaityta. Kai sumokate visą numatytą sumą, lizingo laikotarpio pabaigoje turtas pereina jūsų nuosavybėn.

Gerai žinoma lizingo rūšis yra lizingas be užstato – šiuo atveju iš jūsų nebus nereikalaujama pateikti jokio papildomo užstato, nes užstato funkciją iš esmės atlieka pats įsigyjamas daiktas. Įsigytu turtu galima pradėti naudotis iškart pasirašius lizingo sutartį ir sumokėjus pradinę įmoką. Inbank | Mokilizingo siūlomas sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 60 mėnesių. Finansuojame nuo 50 iki 10000 Eur sumą. Lizingai be užstato tampa vis populiaresni – sutartys sudaromos greitai, sąlygos lanksčios, įmokų mokėjimas patogus. Jei prieš sudarydami lizingo sutartį objektyviai įvertinsite savo finansines galimybes ir įsitikinsite, jog esate  pajėgūs mokėti lizingo įmokas visą sutarties laikotarpį, tokio tipo finansavimas gali būti ypač patogus būdas pagerinti savo buitį be atidėliojimo.

Paskola be užstato yra puiki galimybė pasiskolinti neįkeičiant savo turto. Pasinaudokite mūsų skaičiuokle ir atraskite labiausiai jums tinkantį paskolos tipą ir terminą. Paskolos be užstato teikiamos terminui nuo 6 iki 72 mėn., skolinama suma – iki 15 000 Eur. Kreditas be užstato gali būti paimtas ir internetu. Kreditai be užstato internetu yra ypač mėgstami žmonių, taupančių laiką – paraišką užpildysite greitai ir patogiai, o pasiūlymą gausite per kelias minutes. Sudarius sutartį, pinigus pervesime į jūsų nurodytą banko sąskaitą per 30 minučių.

Jei norite geresnių skolinimosi sąlygų, protingas pasirinkimas gali būti paskola su užstatu. Paskolos su užstatu yra itin populiarios tarp klientų, kurie yra tikri dėl savo finansinių galimybių ir siekia kuo mažesnės palūkanų normos.

Norime sudaryti jums visas sąlygas, kad finansavimo paslaugos būtų suteiktos kuo paprasčiau. Jei kyla klausimų ir norite pasikonsultuoti su specialistu, susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu info@mokilizingas.lt, skambinkite telefonu +370 700 55 888 arba atvykite į bet kurį PAYPOST skyriuje visoje Lietuvoje.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.